KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689378
nr 1268 9378
Valereij Chrirkov, signerad. Olja på pannå, 52x21. Oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:58:04
100 kr
150 kr
250 kr